top of page

ÖRAV Eğitim Şenliği

egitim_senligi_1920x560 copy.png

8. ÖRAV Eğitim Şenliğimizle Türkiye’nin Dört Bir Köşesindeydik!

Öğretmenler Günü vesilesiyle her yıl Kasım ayında gerçekleştirdiğimiz ÖRAV Eğitim Şenliğimizde bu yıl bir ilki daha hayata geçirdik.

 

Şenliğin birinci gününde; Prof. Dr. Servet Özdemir, OECD Eğitim ve Beceriler Direktörü Andreas Schleicher ve Eğitim Reformu Girişimi Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Yıldırım’ın sunumları ve “Mesleki Gelişim Yolculuklarımız” panelimizde konuk ettiğimiz değerli öğretmenlerin paylaşımlarıyla YouTube kanalımızdan tüm Türkiye’ye seslendik.

İkinci gün ise öğretmenlerimizle 9 ayrı ilde fiziki olarak bir araya geldik.  Diyarbakır, Uşak, Trabzon, Zonguldak ve Mersin’de, Vakfımızın kısmi zamanlı eğitimcileri liderliğinde gerçekleştirdiğimiz etkinliklerde atölyeler, müzik dinletileri, söyleşiler ve oyunlar vardı.

Antalya, Çanakkale, İstanbul ve Kars’ta Kültür Bilincini Geliştirme Vakfı iş birliğinde gerçekleştirdiğimiz kültür gezileri ve kültür aktarımı atölyelerimizle ise; yaşadığımız çevreyi ve toplumu anlamlandırmayı, eğitimin, bilimin, sanatın gücünü ve önemini kavramayı; kültürel mirasımıza sahip çıkmayı hedefledik.

8. ÖRAV Eğitim Şenliği için emek veren herkese özellikle de sevgili katılımcılarımıza gönülden teşekkür ederiz!

Nice eğitim şenliğinde aynı coşku ve heyecanla tekrar görüşmeyi umuyoruz.

Şenliğimizin ilk gününde gerçekleşen yayını YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz. 

bottom of page