Etkinliklerimiz

Yürüttüğümüz eğitim programlarımızın yanı sıra, düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz şenlikler, sohbetler, atölyeler ve kampanyalarla da, öğretmenlerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sunmayı amaçlıyoruz.

ÖRAV Eğitim Şenliği

Her sene Öğretmenler Günü kapsamında düzenlediğimiz ÖRAV Eğitim Şenliği’mizin amacı, konuklarımıza hem eğitici, hem de eğlenceli bir program sunabilmek.

devamını oku

Yarıyıl Atölyeleri

Öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimlerine destek olmayı hedefleyerek düzenlediğimiz yarıyıl tatili atölyelerimiz, Vakfımızın İstanbul Eminönü’nde bulunan genel merkezinde, kayıt yaptıran tüm öğretmenlerin katılımına açık, katılım ücreti olmadan gerçekleşiyor.

devamını oku

ÖRAV Sohbetleri

Farklı sektörlerden gelen; meslekleri, hobileri, tutku ve azimleriyle kendilerini bulundukları yerden ileriye taşımayı başarmış bireyleri konuşmacı olarak davet ettiğimiz ÖRAV Sohbetlerinin hedefi; katılımcı öğretmenlerin farklı vizyonlarla tanışması ve etkinlik sonunda kendi hayatlarına ilham verecek, onları motive edecek kazanımlarla ayrılmalarını sağlamak.

devamını oku

Yardımseverlik Koşusu

ÖRAV Gönüllüleri olarak her sene İstanbul Maratonu ve İstanbul Yarı Maratonuna katılarak koşuyoruz ve bu koşumuzu da bir bağış kampanyasına çevirerek, yeni projelerimiz için maddi kaynak yaratıyoruz.

devamını oku