Duygudaşlık Servisimiz ile Öğretmenlerimizin Yanındayız! 16 Şubat 2023

ÖRAV Duygudaşlık Servisimize hoş geldiniz. Bu servisimiz, kaynaklarımızı verimli kullanabilmek için yalnızca öğretmenlerimize hizmet vermektedir.

Amacımız; bir öğretmen ve bir birey olarak duygularınızı, alan uzmanı yetkin meslektaşlarımızla birebir telefon görüşmesi aracılığıyla paylaşabileceğiniz, güvenli bir ortam yaratmaktır.

Servisimiz psikolojik tedavi amaçlı değildir. İhtiyaç duyduğumuz zamanlarda gönüllü olarak birbirimizin yanında olmanın ve dayanışmanın iyileştirici gücüne güvenerek oluşturduğumuz bir hizmettir.

ÖRAV Duygudaşlık Servisi başvurunuzu tamamladığınızda, aynı gün mesai saatleri içerisinde sizinle iletişime geçerek, telefon görüşmesi randevunuzu teyit edeceğiz.

Ülke olarak böylesi zor bir dönemden geçerken; dayanışmanın ve paylaşmanın gücüne inanıyoruz. Bu inançla süratle oluşturduğumuz ÖRAV Duygudaşlık Servisimizin iyi olma halinize katkı sunmasını umuyoruz.

Öğretmenlerimizin bireysel ve mesleki olarak kendilerini, öğrencilerini ve velilerini sağaltmaya yönelik farklı programlarımızı da kısa süre içerisinde hizmetinize sunmak üzere çalışmalarımızın devam ettiği bilgisini paylaşıyor, bizimle olduğunuz için teşekkür ediyoruz.