08 Ocak 2024

Bu yıl 9.’sunu düzenlediğimiz Eğitim Şenliği, 25 - 26 Kasım tarihinde Gaziantep’te gerçekleşti.

Gaziantep’te 2 gün boyunca; 11 ilimizden 900 öğretmenimizle buluştuk. Cumartesi günü Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep Nurdağı ve İslahiye, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye ve Şanlıurfa’dan misafir ettiğimiz 440 öğretmenimizle Gaziantep kültür turunda Zeugma Müzesi, Panorama Müzesi ve Bakırcılar Çarşısındaydık.

Eş zamanlı olarak Gaziantep’te görev yapan 460 öğretmenimizle Eğitim Şenliğimizin ilham verici konuşmaları, atölyeleri ve teknolojik deneyim istasyonlarında buluştuk.

Cumartesi akşamı 11 ilden gelen öğretmenlerimizle buluştuğumuz gecemizde güzel anılar biriktirdik ve birlikteliğin iyileştirme gücünü yaşadık. Pazar günü ise misafir öğretmenlerimizle Şenliğimizin ilham veren paylaşımlarını ve 20 farklı başlıktaki atölyelerini gerçekleştirdik.

Merkez ekibimizdeki 19 arkadaşımızın, farklı illerden gelerek katkı sunan 27 ÖRAV Eğitimcimizin, öğretmenlerimizin iyi olma halini desteklemek için bizimle olan değerli konuklarımızın, Gaziantepli gönüllülerimizin, etkinliğin gerçekleştirilmesine katkı sunan destekçilerimizin ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün iş birliğinde, hepimizi güçlendiren bir buluşma yaşadık.

Tüm meslektaşlarımıza ve eğitim gönüllülerine içten teşekkür ediyoruz.

Eğitimle, birlikte iyileşeceğiz!