top of page

6. ÖRAV Eğitim Şenliği

Güncelleme tarihi: 7 Mar 2023

21 Kasım 2020, Cumartesi günü 13.00 – 17.30 saatleri arasında çevrim içi olarak gerçekleşecek 6. ÖRAV Eğitim Şenliğimizin bu yılki temasını “Dönüşüm” olarak belirledik.21 Kasım 2020, Cumartesi günü 13.00 – 17.30 saatleri arasında çevrim içi olarak gerçekleşecek 6. ÖRAV Eğitim Şenliğimizin bu yılki temasını “Dönüşüm” olarak belirledik.


COVID-19 sonrasında hayatın tüm alanlarında olduğu gibi, eğitimde de yeni paradigmaların konuşulacağı, inovasyonun önem kazanacağı bir dönem başladı. Dünyada artık yaşam boyu öğrenme prensibinde her yaştan kişinin “Öğren, öğrendiğini unut ve yeniden öğren” kavramları ile öğrenen kalması ve yeni beceriler geliştirmesi gerekiyor.


Biz öğretmenler de bu noktada yine kilit rol üstleneceğiz. Bu nedenle Şenlik boyunca, kaçınılmaz olan dönüşümü ve eğitimi farklı perspektiflerden değerlendirebileceğimiz, bizlere yeni ufuklar açacak, dolu dolu bir program hazırladık. Program akışını aşağıda bulabilirsiniz.


Kontenjan sınırı olduğundan, 6. ÖRAV Eğitim Şenliğine katılım için kayıt yaptırmanızı rica ediyoruz.Katılım linkini ve ÖRAV Atölyelerine ait detaylı bilgileri ilerleyen günlerde e-posta adresinize yollayacağız.


21 Kasım’da görüşmek üzere!

18 görüntüleme

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page