top of page
ORAV-OYA-1920X560-tarihli.png

ÖRAV Yarıyıl Atölyeleri 

 

Bu yıl dokuzuncusunu düzenleyeceğimiz ÖRAV Yarıyıl Atölyelerimiz, 25-26-30-31 Ocak ve 1-2 Şubat tarihlerinde hem çevrim içi hem de yüz yüze olarak gerçekleşecek. Katılımcılarımızı her yıl farklı içeriklerle ve yeni eğitimciler, kurumlar ve STK’lar ile bir araya getirmeyi hedeflediğimiz programımızda, geçtiğimiz yıllarda sizlerden yoğun ilgi görmüş atölyelerimizin yanı sıra yepyeni başlıklar da var.

Program akışımızı, atölye içeriklerini ve atölye mekanlarına erişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz. Atölye detaylarından sonra yer alan başvuru butonuna tıklayarak, atölye kayıtlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Tercih ettiğiniz atölyelere kayıt olurken, aynı gün aynı saat diliminde, çevrim içi ve yüz yüze seçeneklerini dikkate almanızı, birbiriyle kesişmeyen atölyelere kayıt yaptırmanızı rica ediyoruz.

 

Atölyelerin verimli yürütebilmesi için katılımcı sayısı kontenjanı olduğundan, ilgilendiğiniz atölyeler için kayıt işlemlerinizi tamamladıktan sonra, katılımınızda bir değişiklik olması durumunda lütfen size iletilmiş olan link üzerinden durumunuzu güncelleyin. Böylece bir başka meslektaşımızın açılan kontenjandan yararlanmasını sağlamış olacağız.

 

Programımızı ve atölye detaylarını incelemenizi ve başvuru yapmak için sayfanın altındaki "Başvur" butonunu tıklamanızı rica ediyoruz. Başvuru süreci ile ilgili sorunuz olması durumunda egitimdestek@orav.org.tr adresine yazabilirsiniz.

 

Çok yakında ÖRAV Yarıyıl Atölyelerinde görüşmek üzere! 

atolye_yariyil_2023_program-02 final.png
Yeni_ORAV-YARIYIL-ATOLYELERI-2023.png
bottom of page