Eğitim Başvurusu

Eğitimlerimiz, çeşitli senkron ve asenkron içeriklerle zenginleştirilmiş uzaktan eğitim programları şeklinde, bireysel başvurularınıza açıktır. Programların, görev yaptığınız okul türü, derse girdiğiniz sınıflar ve branşınız özelinde uygunluğunu değerlendirdikten sonra ilgilendiğiniz programın altında yer alan formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.  

Formu doldurmanızı takiben, başvurunuzda belirttiğiniz eposta adresinize göndereceğimiz mesajla başvurunuzu onaylamanızı isteyeceğiz.  

Onayınızın ardından, kaydınızın yapıldığını belirten bir teyit epostası göndereceğiz. 

Bu aşamadan sonra eğitimin planlandığı tarihte eKampüs sistemimizde erişiminize açılan içeriklere erişebilecek ve canlı derslere uzaktan eğitim sistemimiz eKampüs’ün www.ekampus.orav.org.tr adresinden, ücretsiz olarak katılabileceksiniz. 

Keyifli ve verimli bir öğrenme süreci dileriz. 


Türkiye’nin Mühendis Kızları

Türkiye’nin Mühendis Kızları eğitimleri Limak Vakfı sponsorluğunda yürütülmektedir.

devamını oku

Yarınım Kız Kardeşim

Yarınım Kız Kardeşim eğitimleri Coca-Cola Türkiye sponsorluğunda yürütülmektedir.

devamını oku

Çevrim İçi Eğitimde Etkileşimli Ders Tasarımı

Çevrim İçi Eğitimde Etkileşimli Ders Tasarımı Eğitim Programı, senkron ve asenkron modüllerden oluşmaktadır. Katılımcıların etkileşimli ve aktif katılımlı bir öğrenme ortamını deneyimleyerek kendi ders tasarımlarını yaparken referans alabilecekleri yöntem, araç ve teknikleri kullanmaları amaçlanmaktadır. Aynı zamanda oluşturulacak sosyal öğrenme grubuna dahil edilecek katılımcılar, profesyonel öğrenme topluluğunun bir parçası olacaktır.

devamını oku

5 Taş Sosyal ve Finansal Liderlik Programı

5 Taş Sosyal ve Finansal Liderlik programının kaynak ve kılavuz kitap içerikleri, Öğretmen Akademisi Vakfı tarafından, Hollanda merkezli Aflatoun: Çocuğun Sosyal ve Finansal Girişimi programından uyarlanmıştır. Türkiye’de programın uygulanması 2015 yılından beri Öğretmen Akademisi Vakfı ve Aflatoun International’ın işbirliği ile gerçekleşmektedir Uluslararası bir programın Türkiye versiyonu olan bu program ilkokul ve ortaokul öğrenim gören öğrencilerin sosyal ve finansal okuryazarlık konusunda bilgilerinin arttırılması ve öğrenci merkezli yaklaşımla aktif öğrenme yöntemlerinin kullanılarak bu becerilerin kazandırılması hedeflenmektedir.

devamını oku

Ögretmenin Kimyasi

Bu eğitimde, lise kimya dersi öğretmenlerinin alternatif ve yaratıcı fen eğitimi konularında bilgilerini arttırarak disiplinler arası eğitim yöntem ve tekniklerini sınıflarında uygulayabilir olmaları hedeflenmektedir.

devamını oku

Yaratıcı Çocuk Yaratıcı Beyin

Bu eğitimde öğretmenlerin, kendi yaratıcılık potansiyellerinin farkına varmaları, sınıflarında yaratıcı ve inovatif yöntemler kullanarak, öğrencilerinin bu becerileri kazanmalarına destek vermeleri hedeflenmektedir.

devamını oku

Özel Okullara Yönelik Programlar

Vakıf kaynaklarımız doğrultusunda, eğitimlerimizde kontenjan önceliğini resmi okullarda görev yapan öğretmenlerimize vermekteyiz.

devamını oku