top of page

8. ÖRAV Eğitim Şenliği

egitim_senligi_1920x560 copy.png

Sevgili Öğretmenlerimiz ve Öğretmen Adaylarımız,

 

Yaklaşan Öğretmenler Günümüzü en içten dileklerimizle kutluyor ve bir kere daha sizlerin de gücüyle “İyi ki öğretmeniz!” diyoruz.

 

Öğretmenler Günü kapsamında, 26 – 27 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek 8. ÖRAV Eğitim Şenliğimizin detaylarını ve kayıt linklerini aşağıda sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyor, hepinizi etkinliklerimize bekliyoruz.

 

Şenliğimiz 26 Kasım Cumartesi günü 13.00 – 17.00 saatleri arasında www.canliyayin.com/orav ve https://www.youtube.com/c/ogretmenakademisi platformları üzerinden yapacağımız canlı yayınla açılacak. Canlı yayın akışını görmek ve kayıt olmak için aşağıdaki Canlı Yayın butonuna tıklayabilirsiniz.  

 

27 Kasım Pazar günü gün boyunca devam edecek etkinliklerimizin detaylarını incelemek ve kayıt olmak için, aşağıdaki butonlardan, katılmak istediğiniz ilin butonuna tıklayabilirsiniz.

 

Kontenjanlarımız sınırlı olduğundan, özellikle Diyarbakır, Mersin, Trabzon, Uşak ve Zonguldak illerimizde yüz yüze gerçekleşecek etkinliklerimizde ön kayıt yaptırmanızı mutlaka rica ederiz.

27 Kasım Pazar günü profesyonel rehberler eşliğinde ücretsiz olarak gerçekleşecek İstanbul Tarihi Yarımada Kültür Gezi Turu ve Kültür Aktarımı Atölyesini hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için, aşağıdaki İstanbul Tarihi Yarımada butonuna tıklayabilirsiniz.

EGITIM-SENLIGI-500x500-canliyayin.jpg
EGITIM-SENLIGI-500x500-trabzon.jpg
EGITIM-SENLIGI-500x500-diyarbakir.jpg
EGITIM-SENLIGI-500x500-usak.jpg
EGITIM-SENLIGI-500x500-mersin.jpg
EGITIM-SENLIGI-500x500-zonguldak.jpg
EGITIM-SENLIGI-istanbul-yarimada.jpg
bottom of page