EYGEP 2012-Öğretmen Görüşleri Ö3

Merhaba,

Öğretmen Akademisi Vakfı olarak, EYGEP (Eğitim Yöneticileri Geliştirme Programı) projesi kapsamında, eğitime katılan okul yöneticilerinin görev yaptıkları okullardaki öğretmenlere yönelik bir anket tasarladık. Bu çalışmayı yürütmedeki temel amacımız, eğitimin okul ortamına etkisini analiz edebilmektir.

Projenin ölçme değerlendirme planı çerçevesinde hazırladığımız anketi eğitimden önce ve eğitim sonrasında ÖN TEST-SON TEST şeklinde uygulayacağız. 

Ölçme değerlendirme çalışmalarımız dahilinde hazırladığımız bu anket aracılığıyla sizlerin düşünce ve görüşlerinizi öğrenmek istiyoruz.

Ankette yer alan soruların doğru ya da yanlış cevapları yoktur.   Sizin için en makul olan yanıtları samimi bir şekilde cevaplamanız, projenin sağlıklı değerlendirilebilmesi açısından son derece önemlidir. Anketi doldurmak yaklaşık 20 dakika kadar sürmektedir. Eğitimden sonra uygulanacak son test anketini sizlere sağlıklı bir şekilde ulaştırabilmemiz için sıklıkla kontrol ettiğiniz bir e-posta adresini yazınız.  

Araştırma sonucunda elde edilen bulgular projenin gelişimi ve değerlendirilmesi amacıyla kullanılacaktır. Sorulara verdiğiniz yanıtlar sadece EYGEP projesinin ölçme değerlendirme çalışmaları kapsamında kullanılacak ve hiçbir kurum ya da kişi ile paylaşılmayacaktır. Projenin ölçme değerlendirme raporunda kurum ve kişi bilgileri kesinlikle kullanılmayacaktır.

Vakit ayırdığınız ve ÖRAV Ölçme-Değerlendirme Çalışmaları’ na destek verdiğiniz için teşekkür ederiz.                                                                    

Sorularınızı esra.erdogan@orav.org.tr adresine yazabilirsiniz.

Bu anket 02-06 Aralık 2013-EYGEP (Öğretmen Görüşleri-Ön Test) için hazırlanmıştır.
  • Bu anket şu an yayında değildir.